Wakacje w agroturystycznym gospodarstwie są wyjątkową okazją na zabranie dzieci do świata folkloru i wiejskiej sielanki, gdzie będą miały możliwość przenieść się w czasie i poznać wcale nie tak dawną, ale odległą już rzeczywistość, która pozostała być może w pamięci ich rodziców, a z pewnością dziadków. Pełne ciekawostek i niesamowitych wrażeń półkolonie będą prowadzone przez kadrę wykwalifikowanych pasjonatów edukacji, którzy zapewnią państwa dzieciom różnorodność i wielość atrakcji pobudzających ich ciekawość świata. Otaczająca zewsząd przyroda pozwoli oddychać pełną piersią i cieszyć się każdym słonecznym promykiem, kulinarni specjaliści zadbają o nasze podniebienia, a prace plastyczne, maszyny i urządzenia używane dawniej będą wehikułem czasu, dzięki któremu odkryjemy nieznane?

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10lat w niezwykłą podróż do folwarku, gdzie z dala od zgiełku miasta i samochodów, wśród unoszących się zapachów żywicy, kwiatów i drzew oraz śpiewem ptaków w tle wsłuchamy się w szum liści i melodyjne cykanie świerszczy.

ZAPEWNIAMY:
? Malownicze miejsce ? teren agroturystyki w XIX-wiecznym folwarku Mila
? Interesujące zajęcia – autorski program zbudowany na kanwie wiodącego tematu przewodniego, z elementami historii, regionalizmu i folkloru, uwzględnia edukację ekologiczną, zaciekawienie przyrodą, umiejętności rękodzielnicze, a przede wszystkim jest dużą dawką zabawy w gronie rówieśników na świeżym powietrzu.
? Indywidualne podejście (możliwość uczestniczenia w odmiennych zabawach/aktywnościach w tym samym czasie, zależenie od upodobań dzieci)
? Ciepłą i serdeczną atmosferę, w poczuciu akceptacji i wzajemnego szacunku
? Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (interdyscyplinarny zespół pasjonatów edukacji)
? Domowe posiłki: drugie śniadanie i obiad z deserem. Napoje dostępne cały czas. Dzieci będą miały okazję brać udział w przygotowaniach ciasta drożdżowego, szarlotki jak i pieczeniu gofrów oraz innych deserów, które będą serwowane każdego dnia (z wyjątkową możliwością skosztowania go na łonie natury).
? Opiekę w godzinach 8.00-16.00 (w godz. 8:00-9.00 przywozimy dzieci, a od 15:00-16:00 odbieramy. Część właściwa półkolonii jest w godz. 9-15. Gdy nie ma konieczności wczesnego wstawania, wystarczy, że dzieci dotrą na 9.00)
? Ubezpieczenie.
? Dyplom ukończenia półkolonii.

?Koszt: 550 zł przy zapisie do 10 czerwca ? po 10.06.2019 koszt: 590 zł
Zaliczka 200 zł (jest ostatecznym potwierdzeniem zapisu, płatna do 10 czerwca, by skorzystać z ceny promocyjnej) Pozostała część kwoty płatna do 10.07.2019.

? ZAPISY
Zapisu dokonuje się poprzez mailowe zgłoszenie uczestników na adres polkolonie.arena@gmail.com Należy podać pełne imię i nazwisko dziecka oraz datę urodzenia oraz kontaktowy numer telefonu. W odpowiedzi podamy konto do przelewu i prześlemy dokumenty do wypisania zgodnie z przepisami Kuratorium Oświaty.

? Więcej informacji: 661275065

Zapraszamy serdecznie!