3..2..1.. START! Rusza specjalnie uruchomione subkonto聽馃嚨馃嚤鉂わ笍馃嚘馃嚭馃挧
Powsta艂a w ci膮gu kilku ostatnich dni akcja wsparcia dla Australii nabiera coraz wi臋kszych rozmiar贸w. Na nowo powsta艂ym rachunku obecnie 0 z艂. B臋dziemy informowa膰 o jego stanie聽馃檪聽Niech si臋 dzieje!!!!

Dane do przelewu聽馃憞
mBank 52 1140 2004 0000 3302 7960 4690
Fundacja Arena i 艢wiat
Leszno, ul. Jasna 7b

Cho膰 planowali艣my ruszy膰 po WO艢P mamy wiele zapyta艅, jak ju偶 mo偶na przelewa膰 pieni膮dze. St膮d podajemy dane do specjalnie utworzonego w tym celu subkonta. Ca艂o艣膰 艣rodk贸w zostanie przekazana na organizacje, kt贸re bezpo艣rednio walcz膮 ze skutkami po偶ar贸w w Australii, szczeg贸lnie w obszarze 艣rodowiska naturalnego i ochrony zwierz膮t .

Powsta艂a te偶 specjalna strona, gdzie聽MPWiK Leszno聽-g艂贸wny koordynator akcji dzieli si臋 informacjami zwi膮zanymi z tym, co dzieje si臋 w Australii oraz planowanymi wydarzeniami. Przy艂膮czy艂o si臋 bardzo wielu partner贸w, kt贸rzy maj膮 wiele ciekawych propozycji do kt贸rych warto si臋 przy艂膮czy膰.

B膮d藕cie na bie偶膮co.

Stw贸rzmy Razem Lepszy 艢wiat聽