? RUSZYŁY ZAPISY NA WARSZTATY!

Wiosna zbliża się coraz większymi krokami?? To dobry okres, by wnieść świeżość w swoje życie lub rozpocząć zupełnie nowy rozdział dzięki poznaniu ideii NVC ?                                                                                                     

?NVC to idea, która od ponad 40 lat rozwija się w 60 krajach świata. Na co dzień zmienia ludzkie życie, gdyż proponuje łatwy do zrozumienia, skuteczny i pokojowy sposób odnajdowania źródeł nieporozumień.

??Warsztaty z Porozumienia są dla każdego. Nieważne jest Twoje wykształcenie ani to czym się na co dzień zajmujesz. Jeśli tylko pragniesz wieść bardziej satysfakcjonujące życie – zapraszamy Cię serdecznie – u nas możesz nauczyć się tego, co Cię będzie wspierało na tej drodze.

?NVC pomaga nam dotrzeć w głąb, do miejsc niedostępnych oczom i odkryć to, co w nas żyje. Każdy z nas może dołączyć do tysięcy ludzi na całym świecie, którzy poprawili jakość swoich relacji oraz jakość swojego życia za pomocą tego prostego, choć rewolucyjnego procesu.

?Wiosną będą dwie okazje do wzięcia udziału w warsztatach wprowadzających do tematu pod nazwą „Wstęp Do Porozumienia”, w marcu lub w kwietniu, do wyboru.

?Będą także dwie możliwości do zgłębienia zdobytej wiedzy poprzez udział w warsztatach „Ciąg Dalszy Porozumienia”, również do wyboru, w marcu lub w kwietniu.

Więcej informacji: http://arena.edu.pl/edukacja-doroslych lub tel. 509 080 424.

Dochód z warsztatów przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji.

Koszt: 350zł – za cykl 4 spotkań

Zapisu dokonujemy poprzez zgłoszenie telefoniczne/sms (tel. 509 080 424) oraz dokonanie wpłaty zaliczki (lub całości) za szkolenie na konto:
Fundacja Arena i Świat
mBank 45 1140 2004 0000 3902 7739 2340
w tytule wpisując nazwę szkolenia i miesiąc jego realizacji + imię i nazwisko uczestnika.

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń/wpłat. Liczba miejsc ograniczona max. 8 osób.