📢 RUSZYŁY ZAPISY NA WARSZTATY!

Wiosna zbliża się coraz większymi krokami🌷🌞 To dobry okres, by wnieść świeżość w swoje życie lub rozpocząć zupełnie nowy rozdział dzięki poznaniu ideii NVC 🦒

NVC to idea, która od ponad 40 lat rozwija się w 60 krajach świata. Na co dzień zmienia ludzkie życie, gdyż proponuje łatwy do zrozumienia, skuteczny i pokojowy sposób odnajdowania źródeł nieporozumień.

👩🧑Warsztaty z Porozumienia są dla każdego. Nieważne jest Twoje wykształcenie ani to czym się na co dzień zajmujesz. Jeśli tylko pragniesz wieść bardziej satysfakcjonujące życie – zapraszamy Cię serdecznie – u nas możesz nauczyć się tego, co Cię będzie wspierało na tej drodze.

🧡NVC pomaga nam dotrzeć w głąb, do miejsc niedostępnych oczom i odkryć to, co w nas żyje. Każdy z nas może dołączyć do tysięcy ludzi na całym świecie, którzy poprawili jakość swoich relacji oraz jakość swojego życia za pomocą tego prostego, choć rewolucyjnego procesu.

👉Wiosną będą dwie okazje do wzięcia udziału w warsztatach wprowadzających do tematu pod nazwą „Wstęp Do Porozumienia”, w marcu lub w kwietniu, do wyboru.

👉Będą także dwie możliwości do zgłębienia zdobytej wiedzy poprzez udział w warsztatach „Ciąg Dalszy Porozumienia”, również do wyboru, w marcu lub w kwietniu.

Więcej informacji: http://arena.edu.pl/edukacja-doroslych lub tel. 509 080 424.

Dochód z warsztatów przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji.

Koszt: 350zł – za cykl 4 spotkań

Zapisu dokonujemy poprzez zgłoszenie telefoniczne/sms (tel. 509 080 424) oraz dokonanie wpłaty zaliczki (lub całości) za szkolenie na konto:
Fundacja Arena i Świat
mBank 45 1140 2004 0000 3902 7739 2340
w tytule wpisując nazwę szkolenia i miesiąc jego realizacji + imię i nazwisko uczestnika.

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń/wpłat. Liczba miejsc ograniczona max. 8 osób.