📣 Warsztaty letnie dla dzieci w wieku 6-10 lat (Krzycko Wielkie)
18-22.07.2022 Owocowy sad 🍏🍒🍐🌻🌿⚽🎲🪁🎯 Czy są tu jacyś miłośnicy przyrody i zabaw na świeżym powietrzu? Sielsko-wiejskie klimaty folwarku Mila w Krzycku będą malowniczym tłem do gier sportowych jak i twórczej wakacyjnej aktywności. Tym razem tematem przewodnim będzie „Owocowy sad”.
🍒 Jesteście ciekawi jakie tajemnice skrywa owocowy sad? Załóżcie wygodne buty i wybierzcie się z nami w podróż do krainy pełnej smaków, przyjemnych zapachów i rumianych kolorów. Każdego dnia wspaniałej przygody będziemy odkrywać siłę naszych zmysłów, które ukażą nam moc witamin i zdrowego odżywiania. Razem przygotujemy owocowe przysmaki i wypróbujemy nieznane nam dotąd połączenia. Niech poniesie nas fantazja ukryta w kreatywnych grach i zabawach, a pokłady niespożytej energii pomogą w rozwiązaniu owocowych zagadek! Zapraszamy dzieci w wieku 6-10lat na super zabawę.
✔ ZAPEWNIAMY:
• Malownicze miejsce – teren agroturystyki w XIX-wiecznym folwarku Mila
• Interesujące zajęcia – różnorodny wybór aktywności od artystycznych po ruchowe, wzbogacone o elementy zabawowe z języka angielskiego
• Indywidualne podejście (możliwość uczestniczenia w odmiennych zabawach/aktywnościach w tym samym czasie, zależenie od upodobań dzieci)
• Ciepłą i serdeczną atmosferę, w poczuciu akceptacji i wzajemnego szacunku
• Domowe posiłki: drugie śniadanie i obiad z deserem. Napoje dostępne cały czas. Dzieci będą miały okazję brać udział w przygotowaniach domowych deserów (z wyjątkową możliwością skosztowania ich na łonie natury).
• Opiekę w godzinach 8.00-16.00
• Dyplom ukończenia warsztatów.
✔ Koszt: 120zł na dzień (8h). Opłata za dziecko zapisane na 5 dni wynosi – 5x120zł – 600zł.
W pierwszej kolejności dokonujemy zapisów dzieci na 5 dni warsztatów. Dzieci zapisane na 1 lub kilka wybranych dni zostają zapisane na listę rezerwową i będą miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach, jeśli będą jeszcze miejsca.
Zaliczka 200zł (jest ostatecznym potwierdzeniem zapisu). Pozostała część kwoty płatna do 25.07.2022 (może być gotówką w pierwszym dniu warsztatów)
❗ Promocja ❗ Zapisy do 20.05.2022 obejmuje zniżka 50zł na 5 dni. Czyli za 5 dni warsztatów opłata wynosi 550 zł.
💕 Kadra pedagogiczna będzie, jak co roku, będzie pracowała wolontarystycznie, a całkowity dochód z półkolonii zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji. Do grona opiekunów dołączą studentki pedagogiki PWSZ w Lesznie. Partnerem będzie również Szkoła Językowa „Smile” z Leszna.
Konto: Fundacja Arena i Świat
mBank 45 1140 2004 0000 3902 7739 2340
w tytule „Warsztaty Letnie” + imię i nazwisko uczestnika.
📝 ZAPISY
Zapisu dokonuje się poprzez mailowe zgłoszenie uczestników na adres fundacja.arena@gmail.com
Prosimy podać w wiadomości niezbędne informacje:
– imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia
– tel. kontaktowy
– wybrane daty warsztatów (w pierwszeństwie zapisujemy dzieci na 5 dni warsztatów)
– dieta zwykła czy wegetariańska, alergie pokarmowe itp. (w przypadku bardzo specyficznej diety prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów i aktualizacji kosztów)
☎ Więcej informacji: 661275065
Mamy też w tym tygodniu ostatnie miejsca na turnusie dla dzieci w wieku 10-14. Zadzwoń i zapytaj, jeśli to dla Twojego dziecka!